Telefon: 604 504 200

Opinie Gości 

 

„W sierpniu tego roku mieliśmy tam chrzciny. Salę zamawialiśmy jeszcze przed gruntownym remontem, już wtedy bardzo nam się podobała, ale wygląd Sali odmienionej po gruntownym remoncie wprost zapiera dech w piersiach! Naszym gościom bardzo smakowało jedzenie. Wielkim plusem była możliwość spędzania czasu w przepięknym ogrodzie, gęsto ozdobionym cudownymi kwiatami i drzewkami, tworzącymi naprawdę wspaniały klimat! Dzieci zaabsorbowane były zabawą z przeuroczą Panią Animatorką, która zapewniła im rozrywkę na cały czas trwania przyjęcia. Dzieciaki po dzień dzisiejszy wspominają te chrzciny:)”

Marzena i Piotr


„Jeśli zastanawiacie się nad wyborem sali weselnej, to chcielibyśmy rozwiać Wasze wątpliwości. Nasze wesele odbyło się w maju i był to dla nas najpiękniejszy dzień w życiu:) wszystko przebiegło perfekcyjnie, sala była cudownie udekorowana, dokładnie tak jak to sobie zaplanowaliśmy, a klimat jaki panował zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz był wprost urzekający! Jedzenie smakowało wszystkim, obsługa dbała o każdego indywidualnie, spełniając życzenia poszczególnych gości. Nasi goście dziękowali nam za udaną zabawę w tak pięknym lokalu:) Wielkim atutem jest możliwość noclegu w klimatycznych pokojach, dzięki czemu nasi goście mogli bawić się do białego rana nie przejmując się powrotem. W tym miejscu muszę wspomnieć również o właścicielce lokalu, dzięki której nasze przyjęcie zostało zrealizowane dokładnie tak jak o tym marzyliśmy. Wspaniała kobieta, która przed weselem z zaangażowaniem słuchała naszych uwag, po to aby przyjęcie wyglądało dokładne tak, jak to sobie zaplanowaliśmy:) W skali od 1 do 10 – z czystym sumieniem dajemy pełne 10! I polecamy bardzo serdecznie!”

Kasia i Rafał


 


„To było wspaniałe wesele! A wszystko zawdzięczamy niesamowitej właścicielce. Dopilnowała każdego szczegółu i zadbała o wszystko co było dla nas ważne. Polecamy z czystym sumieniem!”

Basia i Łukasz


„Super miejsce na przyjęcie weselne. Piękna sala, piękny ogród.. Zarówno my jak i goście byliśmy zachwyceni. Dziękujemy!”

Karolina i Sylwek


„Bardzo polecamy wszystkich narzeczonym zorganizowanie właśnie tu swojego wesela. Jedzenie bardzo smaczne, obsługa bardzo miła, a właścicielka pomocna. Było super!”

Aleksandra i Tomasz


Piękne miejsce! Byłam tu na weselu znajomych, pyszne jedzenie, bardzo ładna sala i ogród. Polecam!

Gość


Dziękujemy za zorganizowanie naszego przyjęcia. Choć nie było to duże wesele, to obsługa pracowała z ogromnym zaangażowaniem i zadbała o nawet najmniejszy szczegół. Rewelacyjne podejście do Klienta i profesjonalna organizacja. Szkoda, że mamy to już za sobą..

Ula i Marcin

 

 

* Prześlij nam swoją opinię poprzez formularz kontaktowy, a my dodamy ją na stronie. Dziękujemy.