Opinie Gości 

,, Mieliśmy wesele w Hotelu Jaśminowy Dworek , właściciel wszystko zorganizował 8/10 ,  miał wszystko pod kontrolą , kompleks idealny , każdy gość balował jak hrabia , obsługa bez zarzutów aczkolwiek trochę zmęczeni , trochę drożej 5-10 % ale warto było dać więcej bo Hotel ma pokoi 20 i wszyscy byli zadowoleni , nawet w zamiast w basenie to rano w fontannie się pluskali ,,

Ada i Mateusz

 

„W sierpniu tego roku mieliśmy tam chrzciny. Salę zamawialiśmy jeszcze przed gruntownym remontem, już wtedy bardzo nam się podobała, ale wygląd Sali odmienionej po gruntownym remoncie wprost zapiera dech w piersiach! Naszym gościom bardzo smakowało jedzenie. Wielkim plusem była możliwość spędzania czasu w przepięknym ogrodzie, gęsto ozdobionym cudownymi kwiatami i drzewkami, tworzącymi naprawdę wspaniały klimat! Dzieci zaabsorbowane były zabawą z przeuroczą Panią Animatorką, która zapewniła im rozrywkę na cały czas trwania przyjęcia. Dzieciaki po dzień dzisiejszy wspominają te chrzciny:)”

Marzena i Piotr


„Jeśli zastanawiacie się nad wyborem sali weselnej, to chcielibyśmy rozwiać Wasze wątpliwości. Nasze wesele odbyło się w maju i był to dla nas najpiękniejszy dzień w życiu:) wszystko przebiegło perfekcyjnie, sala była cudownie udekorowana, dokładnie tak jak to sobie zaplanowaliśmy, a klimat jaki panował zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz był wprost urzekający! Jedzenie smakowało wszystkim, obsługa dbała o każdego indywidualnie, spełniając życzenia poszczególnych gości. Nasi goście dziękowali nam za udaną zabawę w tak pięknym lokalu:) Wielkim atutem jest możliwość noclegu w klimatycznych pokojach, dzięki czemu nasi goście mogli bawić się do białego rana nie przejmując się powrotem. W tym miejscu muszę wspomnieć również o właścicielce lokalu, dzięki której nasze przyjęcie zostało zrealizowane dokładnie tak jak o tym marzyliśmy. Wspaniała kobieta, która przed weselem z zaangażowaniem słuchała naszych uwag, po to aby przyjęcie wyglądało dokładne tak, jak to sobie zaplanowaliśmy:) W skali od 1 do 10 – z czystym sumieniem dajemy pełne 10! I polecamy bardzo serdecznie!”

Kasia i Rafał


 


„To było wspaniałe wesele! A wszystko zawdzięczamy niesamowitej właścicielce. Dopilnowała każdego szczegółu i zadbała o wszystko co było dla nas ważne. Polecamy z czystym sumieniem!”

Basia i Łukasz


„Super miejsce na przyjęcie weselne. Piękna sala, piękny ogród.. Zarówno my jak i goście byliśmy zachwyceni. Dziękujemy!”

Karolina i Sylwek


„Bardzo polecamy wszystkich narzeczonym zorganizowanie właśnie tu swojego wesela. Jedzenie bardzo smaczne, obsługa bardzo miła, a właścicielka pomocna. Było super!”

Aleksandra i Tomasz


Piękne miejsce! Byłam tu na weselu znajomych, pyszne jedzenie, bardzo ładna sala i ogród. Polecam!

Gość


Dziękujemy za zorganizowanie naszego przyjęcia. Choć nie było to duże wesele, to obsługa pracowała z ogromnym zaangażowaniem i zadbała o nawet najmniejszy szczegół. Rewelacyjne podejście do Klienta i profesjonalna organizacja. Szkoda, że mamy to już za sobą..

Ula i Marcin

 

 

* Prześlij nam swoją opinię poprzez formularz kontaktowy, a my dodamy ją na stronie. Dziękujemy.